UNIT

Szukaj
Infolinia pn-pt 9.00-16.00 + 48 (22) 50 65 852

Języki

  • To MY! Wydawnictwo UNIT. – magazyny, portale, eventy, szkolenia – czyli nowoczesna, otwarta na potrzeby klienta organizacja, która od lat działa z sukcesem na rynku publikacji B2B, poszerzając ją stopniowo o tytuły B2C.
  • Wiemy wszystko o modzie, obuwiu i biżuterii. Nasze publikacje oraz serwisy www nie tylko są otwarte na środowisko profesjonalistów, ale również pasjonatów mody.
  • Fachowo piszemy o zabawkach, artykułach szkolnych, biurowych, oraz artykułach dziecięcych
  • Znając potrzeby rodziców i opiekunów zebraliśmy tysiące adresów miejsc przyjaznych dzieciom i setki porad o zdrowiu, edukacji i zabawie. Coraz większa liczba czytelników naszych serwisów www oraz publikacji parentingowych sprawia nobilituje nas do nowych inicjatyw jak choćby warsztaty dla najmłodszych oraz starszych, czy ich rodziców.
  • Podglądamy, testujemy i analizujemy wszystko co wokół filmu, produkcji TV i video. Innymi słowy pre-, pro- i postprodukcja w najdrobniejszych szczegółach.
  • Nie tylko pracą człowiek żyje, dlatego też zapraszamy na podróże po świecie luksusu, ekskluzywnych zegarków, szybkich aut i wyjątkowej biżuterii.
  • Dla naszych czytelników zbieramy kontakty, które pomogą im rozwijać ich biznes, a wszystko to w poręcznej formie katalogów teleadresowych.
  • Stawiamy na nowoczesność i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników dlatego uzupełniamy naszą ofertę o bogatą gamę produktów on-line.
  • Edukujemy, integrujemy, inspirujemy – nasze szkolenia, warsztaty i eventy zyskały uznanie wśród różnych środowisk biznesowych i społecznych.
01Tytuły
Szerokie spectrum tytułów dla profesjonalistów i konsumentów
Więcej Informacji
02WWW
Portale i strony tematyczne dla fachowców i szukających ciekawych i aktualnych informacji
Więcej Informacji
03Eventy
Edukacja, inspiracja i integracja środowisk biznesowych i społecznych
Więcej Informacji
04Szkolenia
Oryginalne szkolenia i warsztaty dla instytucji, biznesu i osób prywatnych
Więcej Informacji

Witamy na naszej stronie!

Od kilkunastu lat zdobywamy i przekazujemy naszym czytelnikom informacje, do których tak trudno dotrzeć. Wspieramy osoby działające w środowisku biznesowym, ale nie tylko. Mamy także propozycje dla pasjonatów związanych z filmem, dobrami luksusowymi, wreszcie rodziców i opiekunów. Szeroki wachlarz tematów poruszanych na łamach naszych czasopism, stron www, podczas eventów, czy też szkoleń sprawia, iż jesteśmy doskonałą platformą komunikacyjną. Niniejsza strona zawiera niezbędne informacje na temat wszystkich naszych poczynań. Życzymy przyjemnego surfowania i zapraszamy do współpracy!

Misja

Trafne decyzje są na miarę złota.
My ułatwiamy znajdowanie optymalnych rozwiązań.
UNIT Wydawnictwo Informacje Branżowe Sp. z o.o. www.unit.pl

Dlaczego UNIT?


Ilość tytułów: 12
Ilość wydań w ciągu roku: 58
Ilość portali i tematycznych stron WWW: 15