Sale

Products at promotional prices, all

Branżowa Konferencja ONLINE - Nowe rozporządzenie UE dot. bezpieczeństwa zabawek. Proponowane regulacje

Zapraszamy w imieniu Magazynu Świat Zabawek oraz Polskiego Stowarzyszenie Branży Zabawek na Branżową Konferencję online w dniu 11 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, która będzie poświęcona nowemu rozporządzeniu dot. bezpieczeństwa zabawek, a dokładnie propozycjom nowych regulacji odnośnie przepisów zabawkowych, w tym także gier, które są traktowane jako zabawka.

Już teraz wiadomo, że nowe przepisy będą miały niebagatelny wpływ na sektor zabawkarski. Planowane jest zaostrzenie norm bezpieczeństwa, ale także wprowadzenia nowych obowiązków dla producentów i importerów.

Warto wiedzieć, że w tych nowych przepisach, tym razem nie chodzi o chemikalia, ale o dokumentację. Wprowadzone zostaną paszporty dla produktów, zmieniają zasady dotyczące tego, co musi być napisane na opakowaniach. I o wiele więcej.

Będzie o tym mowa na nadchodzącej konferencji online, więc to nie tylko temat dla osób od produkcji, czy jakości, ale również dla ekip z działów handlowych i marketingu, czy product menedżerów.

To ważne spotkanie.

Konferencja odbędzie się ONLINE 11 kwietnia 2024 roku o godz. 14:00

Udział bezpłatny, dlatego warto skorzystać i być z nami na ŻYWO. Zachęcamy, aby dołączyło jak najwięcej osób z Waszej firmy.

Zapraszamy do rejestracji: https://streamyard.com/watch/ve5fZAF3R4wS

Branżowa Konferencja ONLINE - Nowe rozporządzenie UE dot. bezpieczeństwa zabawek. Proponowane regulacje