Sale

Products at promotional prices, all

Binzes na Plusie - Jak rozwijać sprzedaż - rejestracja rozpoczęta

Hotel Arche Poloneza, Warszawa, ul. Poloneza 85a

14-15 czerwca 2023 r.

Jak z sukcesem sprzedawać w czasach zmian, czyli o utrzymaniu konkurencyjności, pomimo wyzwań związanych ze zmieniającym się rynkiem sprzedaży detalicznej.

To bezpłatne dla dla właścicieli, kierowników, kupców hurtowni i sklepów specjalistycznych i wielobranżowych z zabawkami i grami planszowymi, art. papierniczymi i księgarni spotkanie, na którym:

  • Otrzymasz najnowsze narzędzia, strategie i wiedzę, które pomogą im odnosić sukces w coraz bardziej konkurencyjnym i dynamicznym środowisku sprzedaży detalicznej.

  • W Strefie Nowoczesnego Dostawcy, zapoznasz się z najlepszymi praktykami dla sklepów. Dowiesz się, jak skutecznie prezentować produkty, jakie są priorytety i nowości na Gwiazdkę 2023.

  • W Strefie Licencji poznasz licencje, na jakie trzeba zwrócić uwagę w tym roku.

  • Zrozumiesz kluczowe strategie mentalne, które pomagają w osiągnięciu sukcesu w trudnych czasach, dzięki inspirującemu wystąpieniu Romana Kawszyna z Alfianco.

  • Będziesz miał unikalną możliwość rozwoju sieci kontaktów, poznania trendów, a to wszystko podczas prezentacji międzynarodowych targów Insights-X, Spiel i Spielwarenmesse.

  • Poznasz najważniejsze licencje na drugą połowę roku, dzięki prezentacji Magdaleny Gorzkowskiej, ekspertki BrandtoBrand. Zyskasz cenne spostrzeżenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, na co zwrócić uwagę w temacie licencji w nadchodzących miesiącach.

  • Zrozumiesz, jak AI może pomóc w oszczędzaniu czasu, optymalizowaniu kosztów oraz efektywnym zarządzaniu procesami sprzedaży i marketingu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla dla właścicieli, kierowników, kupców hurtowni i sklepów specjalistycznych i wielobranżowych z zabawkami i grami planszowymi, art. papierniczymi

i księgarni.

Wymagana jest jedynie rejestracja.

Jeśli reprezentujesz księgarnię/sklep (specjalistyczny, wielobranżowy, e-commerce z zabawkami, grami planszowymi, art. papierniczymi, kreatywnymi) lub sieć sklepów to koszt uczestnictwa wynosi 0 PLN - - BEZPŁATNA REJESTRACJA

Więcej szczegółów o wydarzeniu BIZNESNAPLUSIE.pl

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo UNIT właściciel marki BIZNESNAPLUSIE.pl - przewaga dzięki wiedzy, platforma online targizabawek.pl oraz magazyny branżowe Świat Zabawek i Papierniczy Świat.

Binzes na  Plusie - Jak rozwijać sprzedaż - rejestracja rozpoczęta